Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/fmuser/data/www/fm.stu.cn.ua/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

Новини

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

5 жовтня викладачі та студенти кафедри ПіТ відвідали онлайн-лекцію Сергія Корсуньського, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії: "Особливості бізнес-культури в Японії". Було дуже цікаво, ми відкрили для себе зовсім нові принципи введення бізнесу.

12 жовтня на кафедрі підприємництва і торгівлі відбулося засідання наукового гуртка «Business&Science». Тема засідання «Сучасні тенденції економічної науки та їх прикладне значення», здобувачі вищої освіти приймали активне обговорення висловлювали власні думки та погляди стосовно практичного значення економічної науки. 

18 жовтня на кафедри підприємництва і торгівлі відбувся Food Scaner виноградних вин вітчизняних та закордонних виробників. Омельченко Володимир студент гр. МПТп - 201 представив результати наукових досліджень та провів майстер клас на тему «Товарознавча оцінка якості виноградних вин». 

 

19 жовтня в рамках тижня ННІ менеджменту, харчових технологій і торгівлі здобувачами вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» було проведено майстер-клас Express Food Scaner - Оцінка якості хліба та хлібобулочних виробів. З використанням балової оцінки якості. В умовах розвитку міжнародної торгівлі і споріднених їй видів діяльності, усіх окремих підприємств та галузей економіки на зовнішньому і внутрішньому ринках повністю залежить від того, наскільки їх продукція або послуги відповідають стандартам якості. Асортимент хлібобулочних виробів постійно оновлюється. Разом з тим оновлюються методи оцінки якості товарів. Проте впродовж довгих років балова оцінка якості залишається на незмінному, високому рівні використання. Даний метод оцінки якості є швидким та доступним його легко використовувати при прийнятті товарів та просто для особистої перевірки товару, який ми хочемо придбати. 

   

19 жовтня викладачі та здобувачі вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали гостьову онлайн - лекцію зі стейкхолдером - представником академічної спільноти, д.е.н., проф. Тульчинської С.О., зав. кафедри економіки і підприємства КПІ ім. Сікорського на тему: «Інфляційні процеси в Україні».

   
Шукаєте?
Тека новин
30 жовтня 2021
27 листопада 2018
06 листопада 2018
22 березня 2018
17 листопада 2017
Меню користувача
Контактна інформація

Адреса університету: 14035, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95.

Тел. приймальної комісії: (0462) 665-201; 665-200.

Адреса інституту: 14035, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, кор. № 4, к. 104.

Тел. інституту: (0462) 665-271.

E-mail: [email protected].

© 2016-2023 ННІ МХТТ. Всі права захищено. Адміністратор сайту - [email protected] Сайт зроблений за технологією SkyJoom

Пошук по сайту